Skolens ledelse og ansatte

Oversikt over skolens ledelse og øvrige ansatte.

Skolens ledelse

 

Klikk for stort bildeRektor:

Line Marie Poppe 
Telefon: 37 19 66 82 / 98 84 38 31
Send e-post: line.marie.poppe@tvedestrand.vgs.no


Klikk for stort bildeAssisterende rektor:

Turid Tveit
Telefon: 37 19 66 84 / 48 26 03 68
Send e-post: turid.tveit@tvedestrand.vgs.no


Klikk for stort bildeAvdelingsleder studiespesialisering og påbygg:

Christian Bjørke
Tlf: 37 19 66 83 / 91 51 09 05
Send e-post: christian.bjorke@tvedestrand.vgs.no

 

Klikk for stort bildeAvdelingsleder idrett og helse:

Gøran Isaksen
Tlf: 37 18 50 51 / 91 86 88 35
Send e-post: goran.isaksen@tvedestrand.vgs.no


Studieleder: Klikk for stort bilde

Cecilie Ausland
Telefon: 37 19 66 83 / 41 44 43 90
Send e-post: cecilie.ausland@tvedestrand.vgs.no


Klikk for stort bildeAvdelingsleder naturbruk og bygg-anlegg:

Kjell Rune Haugland
Telefon: 37 19 66 53 / 91 36 16 24
Send e-post: kjell.rune.haugland@tvedestrand.vgs.no


Klikk for stort bildeAdministrasjonsleder:

Anne Margrethe Aanestad 
Telefon: 37 19 66 69 / 98 61 05 76
Send e-post: anne.margrethe.aanestad@tvedestrand.vgs.no
 

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Hverdagslivstrening (STH):

Linda Thorstein
Telefon: 37 19 66 59 / 98 42 54 09
Send e-post: linda.thorstein@tvedestrand.vgs.no

 

Øvrige ansatte

 

Søk i katalogen

Til toppen