Skolens ledelse og ansatte

Oversikt over skolens ledelse og øvrige ansatte.

Skolens ledelse

 

Klikk for stort bildeKonstituert rektor: 

Turid Tveit
Telefon: 37 19 66 34 / 48 26 03 68
Send e-post: turid.tveit@tvedestrand.vgs.no

 

 


Klikk for stort bildeAssisterende rektor:

Christian Bjørke
Tlf: 37 19 66 35 / 91 51 09 05
Send e-post: christian.bjorke@tvedestrand.vgs.no

 

 

Klikk for stort bildeAvdelingsleder studiespesialisering og påbygg:

Kari Lise Svaleng
Tlf: 37 19 66 36 / 48 15 31 78
Send e-post: kari.lise.svaleng@tvedestrand.vgs.no

 

 

Klikk for stort bildeAvdelingsleder idrett og helse:

Gøran Isaksen
Tlf: 37 19 66 40 / 91 86 88 35
Send e-post: goran.isaksen@tvedestrand.vgs.no

 

 


Klikk for stort bildeStudieleder: 

Cecilie Ausland
Telefon: 37 19 66 39 / 41 44 43 90
Send e-post: cecilie.ausland@tvedestrand.vgs.no

 

 


Klikk for stort bildeAvdelingsleder naturbruk og bygg-anlegg:

Kjell Rune Haugland
Telefon: 37 19 66 38 / 91 36 16 24
Send e-post: kjell.rune.haugland@tvedestrand.vgs.no

 

 


Klikk for stort bildeAdministrasjonsleder:

Anne Margrethe Aanestad 
Telefon: 37 19 66 33 / 98 61 05 76
Send e-post: anne.margrethe.aanestad@tvedestrand.vgs.no

 

 

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Hverdagslivstrening (HT):

Linda Thorstein
Telefon: 37 19 66 41 / 98 42 54 09
Send e-post: linda.thorstein@tvedestrand.vgs.no

 

 

Klikk for stort bilde Driftsleder:

Øystein Rosmer
Telefon: 37 19 66 54 / 48 21 73 98
Send e-post: oystein.rosmer@tvedestrand.vgs.no

 

 

Øvrige ansatte

Søk i katalogen

Til toppen